Wishlist Module (7.x-2.8) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Item
hr: stavka

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Explanation or submission guidelines
hr: Upute za dodavanje sadržaja

en: Wishlist
hr: Lista želja

en:  (in @currency)
hr:  (u @currency)

en: Currency
hr: Valuta

en: Primary URL
hr: Primarni URL

en: Secondary URL
hr: Sekundarni URL

en: Priority
hr: Prioritet

en: Wish lists
hr: Liste želja

en: Wishlists
hr: Liste želja

en: More
hr: Više

en: View all wishlists.
hr: Prikaži sve liste želja

en: not verified
hr: nije potvrđeno

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Open URL links in new window
hr: Otvori URL linkove u novom prozoru

en: Action
hr: Akcija

en: Cost
hr: Trošak

en: Quantity
hr: Količina

en: URLs
hr: URLovi

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Purchaser
hr: Kupac

en: On
hr: Uključi

en: For
hr: Za

en: Purchased
hr: Kupljeno

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: All wishlists
hr: Sve liste želja

en: new
hr: novo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Purchase
hr: Prodaja
