Wishlist Module (7.x-2.8) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Explanation or submission guidelines
hy: Բացատրության կամ ներկայացման ուղեցույցները:

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: More
hy: Ավելին

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: new
hy: նոր

en: Anonymous
hy: Անանուն
