Wishlist Module (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Explanation or submission guidelines
jv: Katrangan utāwā petunjuk pengiriman

en: More
jv: Lengkapé

en: not verified
jv: ora diverifikasi

en: Action
jv: Aksi

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: For
jv: Kanggo

en: new
jv: anyar

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Equals
jv: Padha karo
