Wishlist Module (7.x-2.8) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Estimated Cost
kn: ಅಂದಾಜು ಮೌಲ್ಯ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: not verified
kn: ಪ್ರಮಾಣಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿಲ್ಲ.

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Purchaser
kn: ಗ್ರಾಹಕ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Purchased
kn: ಖರೀದಿಸಲ್ಪಟ್ಟ

en: Quantity<br>You<br>Purchased
kn: ನೀವು<br>ಖರೀದಿಸಿದ<br>ರಾಶಿ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: The purchase quantity must be numeric.
kn: ಖರೀದಿ ರಾಶಿ ಅಂಕಿಯಾಗಿರಬೇಕು.

en: Nice to have
kn: ಇದ್ದರೆ ಒಳ್ಳೆಯದು.

en: See
kn: ನೋಡಿ

en: Show purchase details
kn: ಖರೀದಿ ವಿವರಗಳನ್ನು ತೋರಿಸು.

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ
