Wishlist Module (7.x-2.8) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: content
mr: मजकूर

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Get this gift
mr: हे बक्षीस मिळवा

en: Estimated Cost
mr: अंदाजित खर्च

en: Currency
mr: चलन

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: More
mr: अधिक

en: View all wishlists.
mr: सर्व शुभेच्छा याद्या दाखवा

en: not verified
mr: verified= न पडताळणी केलेला

en: @count new
mr: @count नवीन

en: Action
mr: कृती

en: Cost
mr: किंमत

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Purchaser
mr: खरेदी करणारा

en: On
mr: वर

en: For
mr: च्या साठी

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Purchased
mr: खरेदी केले

en: Hidden from you
mr: तुमच्या पासून लपवले आहे

en: Login for information on this gift
mr: या बक्षिसची माहिती मिळवण्यासाठी सदस्य प्रवेश करा

en: Login to get this gift
mr: हे बक्षीस मिळवण्यासाठी सदस्य प्रवेश करा

en: new
mr: नवीन

en: I really want this
mr: मला हे खरच हव आहे

en: I'd love to have this
mr: मला हे मिळवण्यास आवडेल

en: Thinking about it
mr: या विषयी विचार करतो आहे

en: Don't get this for me
mr: हे माझ्यासाठी घेऊ नका

en: See
mr: पहा

en: Login to see full link
mr: पूर्ण लिंक पाहण्यासाठी सदस्य प्रवेश करा

en: None left to purchase
mr: खरेदीसाठी काही उरले नाही

en: Show purchase details
mr: खरेदीची विस्तृत माहिती दाखवा

en: Anonymous
mr: अज्ञात
