Wishlist Module (7.x-2.8) - en to nl translation catalogue (123 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Wishlist
nl: Wensenlijst

en: Add an item to one of your wishlist categories.
nl: Voeg een product toe aan de categorieën van de wensenlijst.

en: Edit this wishlist item
nl: Pas het product op de wensenlijst aan

en: Get this gift
nl: Krijg het cadeau

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to purchase wishlist items
nl: <a href="@login">Login</a> of <a href="@register">registreer</a> om producten van je wensenlijst te kopen

en: Public wish list item
nl: Product op de publieke wensenlijst

en: Makes this item visible to anybody.  If you uncheck this only you will be able to view the entry and this node will be set to 'unpublished'.
nl: Maakt dit item zichtbaar voor iedereen. Als u dit uitzet bent u de enige die de invoer kan bekijken en zal deze node niet gepubliceerd worden.

en: Estimated Cost
nl: Geschatte kosten

en: Currency
nl: Valuta

en: Enter the three character ISO currency code for the value in the Estimated Cost field. e.g. USD for US Dollars, THB for Thai Baht, etc
nl: Vul hier de drieletterige ISO-code van de munteenheid in. Gebruik EUR voor Euro's, USD voor Amerikaanse Dollars etc.

en: Primary URL
nl: Primaire URL

en: Enter the URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
nl: Vul hier de URL in waar dit product gekocht kan worden. Gebruik 'http://www.example.com'

en: Secondary URL
nl: Secundaire URL

en: Optionally enter another URL from which the item can be purchased.  Use the form 'http://www.example.com'
nl: Vul hier nog een URL in waar dit product gekocht kan worden. Gebruik 'http://www.example.com' (niet verplicht)

en: Quantity Requested
nl: Gevraagde hoeveelheid

en: Enter the number of this item that you would like if one is not enough
nl: Vul het de hoeveelheid in wanneer een niet genoeg is.

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Rate the importance of this item to help your friends and family select a gift
nl: Bepaal de waarde van dit product om vrienden en familie te helpen met uitzoeken

en: Please enter the quantity requested.
nl: Vul hier de gevraagde hoeveelheid in.

en: The requested quantity must be a number.
nl: De gevraagde hoeveelheid moet een getal zijn.

en: The requested quantitiy cannot be negative.
nl: De gevraagde hoeveelheid kan niet negatief zijn.

en: You must enter a cost for this wishlist item
nl: Vul een bedrag in voor dit item van de wishlist

en: You must enter a numeric value for the cost.
nl: Voer een getal in voor de prijs.

en: Configure the wishlist module's settings.
nl: Configureer de Wishlist-module.

en: Wish lists
nl: Verlanglijsten

en: Manage and view the wishlist purchase records for your site.
nl: Beheer en bekijk de aankoopgegevens voor de website.

en: Wishlists
nl: Wensenlijst

en: More
nl: Meer

en: View all wishlists.
nl: Bekijk alle verlanglijsten.

en: not verified
nl: niet gecontroleerd

en: @count new
nl: @count nieuwe

en: This text will be displayed at the top of the wishlist item submission form.  Useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst komt boven het verlanglijst formulier te staan. Dit kan handig zijn om gebruikers te helpen of wegwijs te maken.

en: Maximum number of names to show in Wishlists block
nl: Maximale aantal te tonen namen in het verlanglijsten-blok

en: The maximum number of wishlists to display in the block.
nl: Het maximale aantal te tonen verlanglijsten in het block.

en: Show the currency field
nl: Toon de munteenheid

en: By default the currency field for the price can be set by the user on each wishlist item.  If your site only needs to deal in a single currency, you can hide the field.  All entries will be saved with the default currency set below.
nl: Standaard kan de gebruiker bij ieder verlanglijstitem de valuta van de prijs instellen. Als uw site maar één muntsoort gebruikt, kunt u dit veld verbergen. Dan worden alle inzendingen met de onderstaande standaard valutaset opgeslagen.

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Enter the default three letter ISO currency code for new wishlist items.
nl: Voer de standaard drie letterig ISO-valutacode in voor nieuwe verlanglijstitems.

en: Misc. options
nl: Diverse opties

en: Open URL links in new window
nl: URL-links in een nieuw venster openen

en: When checked clicking on either the primary or secondary URL fields will open a new browser window.
nl: Wanneer aangevinkt, openen primaire of secundaire URL-velden in een nieuw browservenster.

en: Item purchased status protection options
nl: Opties voor het beschermen van de status van de gekochte items

en: Hide the purchase information from anonymous users
nl: Verberg de aankoopinformatie voor anonieme gebruikers

en: Hide the purchase information from the user on their own wishlist by default
nl: De aankoopinformatie op de verlanglijst van de gebruiker Standaard  verbergen.

en: Hide your (the admin) wishlist items when viewing the wishlist administration screen
nl: Verberg uw wensen wanneer u als beheerder op de beheerpagina van de wensenlijst bent.

en: This only applies to site administrators.  If checked, the site administrator will not see information about their own items in the wishlist administration screen
nl: Dit is alleen van toepassing voor beheerders. Indien geselecteerd, zal de beheerder geen informatie zien over de wensen op de beheerpagina van de wensenlijst.

en: Days before a fully purchased item is hidden
nl: Het aantal dagen voordat een volledig gekocht item wordt verborgen

en: Number of items to display in the user's wishlist summary
nl: Aantal weer te geven items in de samenvatting van de gebruikersverlanglijst

en: This is the number of items to display on the wishlist summary page.  This value will be applied to both the public wishlist and the user's private wishlist.
nl: Dit is het aantal items om weer te geven op de overzichtspagina van de verlanglijst. Deze waarde wordt toegepast op zowel de publieke verlanglijst als de privé verlanglijst van de gebruikers.

en: Control which columns are displayed
nl: Bepaal welke kolommen weergegeven worden

en: Action
nl: Actie

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: URLs
nl: URL's

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Show the following columns in the wishlist table view
nl: Laat de volgende kolommen in de tabelweergave van de verlanglijst zien

en: This controls which column show up in the wishlist summary view.
nl: Dit regelt welke kolom in de overzichtsweergave van de verlanglijst wordt weergegeven.

en: Purchaser
nl: Koper

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: unknown
nl: onbekend

en: This is a list of all purchase records for your site.  The Delete action will delete the record of the purchase, not the item itself.
nl: Dit is een lijst met alle aankooprecords voor uw website. De actie Verwijderen zal de records van de aankoop verwijderen, niet het aangekochte item zelf

en: The site is configure to not display your items on this list
nl: De website is ingesteld om uw items niet in deze lijst weer te geven.

en: You have deleted the record for a purchase of @purchase_quantity unit for <i>@node_title</i>
nl: U heeft het record van de aankoop van @purchase_quantity <i>@node_title</i> verwijderd.

en: No wishlists exist on this site
nl: Er bestaan geen verlanglijstjes op deze site

en: 's wishlist
nl: 's verlanglijstje

en: @name's wishlist
nl: @name's verlanglijstje

en: Last updated on
nl: Laatst bijgewerkt op

en: Requested
nl: Aangevraagd

en: Purchase details hidden
nl: Aankoopdetails verborgen

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: Quantity<br>You<br>Purchased
nl: Aantal dat<br />u<br />kocht

en: Return these items
nl: Artikelen terugbrengen

en: Return this item
nl: Artikel terugbrengen

en: Item Name
nl: Itemnaam

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: All wishlists
nl: Alle verlanglijsten

en: No wishlist items found.
nl: Geen verlanglijstitems gevonden.

en: Items which are private and not shown to others who view your wishlist
nl: Items die privé zijn en die niet getoond worden aan anderen die uw verlanglijst bekijken.

en: No private wishlist items found.
nl: Geen privé-items van verlanglijsten gevonden.

en: Hidden from you
nl: Voor u verborgen

en: Login for information on this gift
nl: Inloggen voor informatie over dit geschenk

en: Login to get this gift
nl: Inloggen om dit geschenk te krijgen

en: new
nl: nieuw

en: Anonymous wishlist purchases are not allowed
nl: Anonieme aankopen op verlanglijsten zijn niet toegestaan

en: Purchase wishlist item - @title
nl: Koop verlanglijstitem - @title

en: Quantity that you will purchase
nl: Hoeveelheid die u zult kopen

en: The purchase quantity must be numeric.
nl: De koophoeveelheid moet numeriek zijn.

en: Your purchase quantity must be a positive number, and not zero.
nl: Uw koophoeveelheid moet een nummer, hoger dan nul zijn.

en: Be serious.  Zero of them?
nl: Serieus? Nul?

en: You cannot purchase more than @items_remaining of this item
nl: U kunt niet meer dan @items_remaining exemplaren van dit product kopen

en: @purchaser_name purchased @purchase_quantity of "@node_title" for @giftee_name
nl: @purchaser_name kocht @purchase_quantity '@node_title' voor @giftee_name

en: Anonymous wishlist returns are not allowed
nl: Anonieme teruggaves op verlanglijsten zijn niet toegestaan

en: @purchaser_name returned @purchase_quantity of "@node_title" for @giftee_name
nl: @purchaser_name gaf @purchase_quantity "@node_title" voor @giftee_name terug

en: You have placed @purchase_quantity of <i>@node_title</i> back on the wishlist.
nl: U heeft @purchase_quantity <i>@node_title</i> teruggeplaatst op de verlanglijst

en: I really want this
nl: Ik wil dit heel graag

en: I'd love to have this
nl: Ik zou dit graag willen hebben

en: Nice to have
nl: Aardig om te hebben

en: Thinking about it
nl: Ik denk er over na

en: Don't get this for me
nl: Dit is niks voor mij

en: See
nl: Bekijken

en: Login to see full link
nl: Log in om de volledige link te bekijken

en: None left to purchase
nl: Niets meer te verkopen

en: Hide purchase details
nl: Aankoopdetails verbergen

en: Show purchase details
nl: Aankoopdetails tonen

en: wishlist
nl: verlanglijstje

en: create wishlists
nl: verlanglijstje aanmaken

en: edit own wishlist
nl: eigen verlanglijstje bewerken

en: admin wishlist
nl: admin verlanglijst

en: access wishlists
nl: toegang tot wenslijsten

en: reveal purchase status
nl: Aankoopstatus tonen

en: Wishlist nodes allow you to build up a list of items you may want for holidays and special occasions.
nl: Met verlanglijst-nodes kunt u een lijst van items maken die u wilt hebben voor feestdagen of speciale gelegenheden.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Purchase
nl: Kopen

en: No user
nl: Geen gebruiker
