Wishlist Module (7.x-2.8) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: new
se: ođđa
