Wishlist Module (7.x-2.8) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: content
sq: përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: More
sq: Akoma

en: not verified
sq: e pa verifikuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: new
sq: i ri

en: Anonymous
sq: Anonim
