Wishlist Module (7.x-2.8) - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Item
sv: Artikel

en: content
sv: innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Explanation or submission guidelines
sv: Förklaring eller riktlinjer för inlägg

en: Wishlist
sv: Önskelista

en: Estimated Cost
sv: Beräknad Kostnad

en: Currency
sv: Valuta

en: Primary URL
sv: Primär URL

en: Secondary URL
sv: Sekundär URL

en: Priority
sv: Prioritet

en: Wish lists
sv: Önskelistor

en: Wishlists
sv: Önskelistor

en: More
sv: Mer

en: View all wishlists.
sv: Visa alla önskelistor.

en: not verified
sv: ej verifierad

en: The maximum number of wishlists to display in the block.
sv: Det maximala antalet önskelistor som visas i blocket.

en: Default currency
sv: Förvald valuta

en: Misc. options
sv: Övriga val

en: Open URL links in new window
sv: Öppna URL-länkar i nytt fönster

en: Control which columns are displayed
sv: Styr vilka kolumner som visas

en: Action
sv: Åtgärd

en: Cost
sv: Kostnad

en: Quantity
sv: Antal

en: URLs
sv: URL:er

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Purchaser
sv: Köpare

en: On
sv: På

en: For
sv: För

en: unknown
sv: okänd

en: No wishlists exist on this site
sv: Inga önskelistor existerar på den här sidan

en: 's wishlist
sv: önskelista

en: @name's wishlist
sv: Önskelista för @name

en: Last updated on
sv: Senast uppdaterad den

en: Purchased
sv: Köpt

en: Item Name
sv: Artikelnamn

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: All wishlists
sv: Alla önskelistor

en: Hidden from you
sv: Dolda för dig

en: Login for information on this gift
sv: Logga in för information om den här gåvan

en: Login to get this gift
sv: Logga in för att få den här gåvan

en: new
sv: nytt

en: Quantity that you will purchase
sv: Mängd du kommer att köpa

en: Be serious.  Zero of them?
sv: Seriöst nu. Ingen av dem?

en: I really want this
sv: Jag vill verkligen ha detta

en: I'd love to have this
sv: Jag skulle tycka det var trevligt att ha detta

en: Nice to have
sv: Bra att ha

en: Thinking about it
sv: Funderar på det

en: Don't get this for me
sv: Ge mig inte detta

en: See
sv: Se

en: Login to see full link
sv: Logga in för att se hela länken

en: None left to purchase
sv: Inget kvar att köpa

en: wishlist
sv: önskelista

en: create wishlists
sv: skapa önskelista

en: edit own wishlist
sv: redigera egen önskelista

en: admin wishlist
sv: administrera önskelista

en: access wishlists
sv: åtkomst till önskelistor

en: reveal purchase status
sv: visa köpstatus

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Equals
sv: Är lika med

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Purchase
sv: Köp

en: No user
sv: Ingen användare
