Wishlist Module (7.x-2.8) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: content
bs: sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Explanation or submission guidelines
bs: Objašnjenje ili vodiči objave teksta

en: Priority
bs: Prioritet

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: new
bs: novi

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: No user
bs: Nema korisnika
