wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: content
ca: contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat
