wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet
