wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Footer
de: Fußzeile

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben
