wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
