wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: content
gl: contido

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
