wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Above Content
he: מעל התוכן

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט
