wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: content
hu: tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Under Content
hu: Tartalom alatt

en: Highlighted
hu: Kiemelt
