wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
