wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
