wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: content
oc: contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
