wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: content
pl: zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Above Content
pl: Nad zawartością

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
