wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
