wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content
ru: содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Under Content
ru: Под Содержимым

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
