wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: content
sk: obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
