wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: content
sv: innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd
