wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: content
uk: матеріал

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено
