wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: content
vi: nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
