wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: content
it: contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
