wLite - light Drupal theme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Under Content
tr: İçerik Altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
