Woodsman (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Menu
de: Menü

en: Page Top
de: Seitenanfang

en: Page Bottom
de: Seitenende

en: Sidebar First
de: Erste Seitenleiste

en: Footer First
de: Erste Fußzeile
