Woodsman (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Menu
es: Menú

en: Sidebar First
es: Primera barra lateral

en: Branding
es: Nombramiento

en: Footer First
es: Primer pie
