Woodsman (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Menu
et: Menüü

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Footer First
et: Esimene jalus
