Woodsman (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Menu
fi: Valikko

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Branding
fi: Brändäys

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)
