Woodsman (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Footer First
fr: Premier pied de page
