Woodsman (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Menu
hu: Menü

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Branding
hu: Márkázás

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: @count article found in this category | @count articles in this category
hu[0]: @count cikk található ebben a kategóriában
hu[1]: @count cikk található ebben a kategóriában
