Woodsman (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza
