Woodsman (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Menu
ru: Меню

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Branding
ru: Наименование

en: Footer First
ru: Подвал 1
