Woodsman (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Branding
vi: Thương hiệu

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất
