Woodsman (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Menu
uk: Меню

en: Page Top
uk: Верх сторінки

en: Page Bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Branding
uk: Брендування

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул
