Word Link (7.x-1.3-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
