Word Link (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: The file could not be created.
sr: Фајл не може бити креиран.

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова
