Word Link (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Text
nl: Tekst

en: Done
nl: Gereed

en: Node types
nl: Node-types

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Class
nl: Klasse

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Except
nl: Uitgezonderd

en: The file could not be created.
nl: Het bestand kon niet aangemaakt worden.

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Export to CSV file
nl: Exporteer naar CSV-bestand

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Import from file
nl: Uit bestand importeren

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: Saved
nl: Opgeslagen
