Word Link (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Done
vi: Xong

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Class
vi: Lớp

en: Delimiter
vi: Dấu tách

en: Except
vi: Loại ra

en: The file could not be created.
vi: Không thể tạo tập tin.

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường

en: Export to CSV file
vi: Xuất ra tập tin CSV

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
vi[0]: Bạn có chắc muốn xoá mục này không?
