Word Link (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: The file could not be created.
mn: Файл үүсгэгдэж чадахгүй.

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
