Word Link (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Done
pl: Gotowe

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Class
pl: Klasa

en: Delimiter
pl: Separator

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Except
pl: Oprócz

en: The file could not be created.
pl: Nie udało się utworzyć pliku.

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Custom delimiter
pl: Separator niestandardowy

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: « , » (Comma)
pl: « , » (przecinek)

en: « ; » (Semicolon)
pl: « ; » (Średnik)

en: «   » (Tabulation)
pl: « » (Tabulacja)

en: «   » (Space)
pl: « » (Spacja)

en: « ¤ » (Currency sign)
pl: « ¤ » (Znak waluty)

en: Line ending
pl: Zakończenie wiersza

en: Choose the end of line to use.
pl: Wybierz, który koniec wiersza użyć.

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
