Word Link (7.x-1.8) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Configuration
mg: Fanamboarana
