Word Link (7.x-1.9) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Class
nn: Klasse

en: The file could not be created.
nn: Fila kunne ikkje opprettast.
