Word Link (7.x-1.91) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: id
kn: ಐಡಿ

en: The file could not be created.
kn: ಕಡತವನ್ನ ಸೃಷ್ಟಿಸಲು ಆಗಲಿಲ್ಲ.

en: Case sensitive
kn: ಕೇಸ್ ಸಂವೇದಿ
