Word Link (7.x-1.91) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: List
mk: Листа

en: Comments
mk: Коментари

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување
