Word Link (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Text
lt: Tekstas

en: Done
lt: Atlikta

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Class
lt: Klasė

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Except
lt: Išskyrus

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Export to CSV file
lt: Eksprtuoti į CSV failą

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
